Recostone Vám prináša kolekciu obkladov, panelov, dlažieb ďalších materiálov určených na konečnú úpravu fasád, interiérových stien, záhrad atď.
Našim cieľom je poskytnúť Vám na jednom mieste čo najširší a najpestrejší výber materiálov od domácich ako aj zahraničných výrobcov, tak aby ste nemuseli venovať hľadaniu toho správneho viac času ako je naozaj nevyhnutné a našli všetko - vrátane doplnkových materiálov a súvisiacich služieb "pod jednou strechou".

Obklady Classic sú vyrábané z tzv. ľahčeného betónu (umelého kameňa), oproti prírodnému kameňu poskytujú rad nezanedbateľných výhod: nižšiu cenu, bezkonkurenčné možnosti farebných a tvarových kombinácií, jednoduchosť a rýchlosť montáže a to všetko pri maximálnom zachovaní vernosti vzhľadu a štruktúry prírodného kameňa

Obkladové panely predstavujú zaujímavú alternatívu k umelému kameňu najmä tam, kde je technicky nemožné alebo problematické ho použiť, napr. pri riešení stropov, klenieb a pod.
Vďaka svojej nízkej hmotnosti nepotrebujú na inštaláciu pevnú stenu, postačuje ľahká konštrukcia, kreatívne možnosti pri navrhovaní interiérov dopĺňajú imitácie drevených trámov, kamenných oblúkov, stĺpov..

Všetky nami ponúkané výrobky je možné použiť rovnako v interiéri aj exteriéri, vďaka originálnemu - z veľkej časti ručnému systému výroby poskytujú záruku, že okrem zaujímavého - prírodného alebo moderného vzhľadu, získa Váš rezidenčný alebo komerčný objekt osobitý, nezameniteľný výraz.

info@recostone­.com | © 2007 recostone | system: ZenPhoto | design: Le-pavon